Безкоштовна доставка за умови замовлення на суму від 15 000 гривень!

Не кожен сьогодні спроможний придбати будинок чи квартиру, в яких є простора вітальня. Досить часто ця кімната невелика, надто вузька чи виконує одразу декілька функцій. Сучасні дизайнери дають корисні поради щодо того, як підібрати меблі для вітальні, щоб кімната була компактною, комфортною, дарувала відпочинок. 

 

Фахівці рекомендують розділити приміщення на зони. Це можна зробити кількома способами:

 

Гіпсокартонна перегородка. Тонка стіна допоможе відділити зону відпочинку від місця споживання їжі. Перегородку можна декорувати найрізноманітнішими елементами та узорами.

 

Ширма із витонченої тканини. Перегородка візуально поділить кімнату на окремі частини. У такому випадку спеціалісти радять розподілити меблі для вітальні за житловими зонами.

 

Наскрізні стелажі. Сьогодні модно встановлювати стелажі у квартирах. Їх, зазвичай, заповнюють книгами чи сувенірами.

 

Контраст кольорів.  Шпалери різних відтінків та стилів здатні відмежувати одну частину кімнати від іншої. Меблі для вітальні мають гармоніювати із шпалерами.

 

Варто пам’ятати, що та частина кімнати, яка призначена для їдальні, має бути освітленою, тобто знаходитися біля вікна або іншого джерела світла. У темнішій частині рекомендується розмістити м’які меблі для вітальні, вони даруватимуть відпочинок. Якщо ж вам надто темно, ввімкніть бра.

 

Не доречно купувати  габаритні меблі для вітальні малої за площею. Обирайте компактні трансформерні дивани, столи. Таким чином ви зекономите місце  у кімнаті та розмістите усі необхідні меблі для вітальні.

Підписатись