Безкоштовна доставка за умови замовлення на суму від 15 000 гривень!
Меблі в спальню

Спальня – місце, де не має жодних таємниць, де люди відкриті та щирі, де царює любов і теплота. Ця кімната зачинена для гостей. Це простір двох, у який забороняється входити іншим і порушувати спокій. За правилами фен-шую,  у ліжку подружжя, окрім чоловіка та дружини, ніхто інший не має права спати.

У кімнаті відпочинку та любовних утіх повинна царювати особлива атмосфера. Створити її не так вже і просто, слід звертати увагу навіть на дрібниці. Купити меблі в спальню – справа теж не з простих.

 

Основне місце у спальні займає ліжко. Фабрика меблів «Нова» пропонує стильні та якісні меблі для спальні. Широкий вибір ліжок різного дизайну до вашої уваги. Купити меблі в спальню, а саме ліжко, можна у фірмових магазинах або ж замовити на сайті.

 

Перед тим як купити ліжко в спальню, потрібно звернути увагу на:

Матрац;

Він має бути зручним. Зазвичай матраци наповнюють латексом, кокосом, морськими водоростями. Пружини у матрацах не повинні бути відчутними. Обов’язково перевірте це особисто. Для двоспального ліжка  рекомендується один суцільний матрац, хоча можна скомпонувати два з відповідними розмірами.

Зовнішні чохли;

Слід обирати чохли, виконані із натуральних гіпоалергенних тканин.

Підтримуючу решітку.

Купити ліжко в спальню слід з ортопедичною решіткою, вона позитивно впливає на опорно-рухову систему людини.

 

Зручне, комфортне ліжко – запорука солодких снів та відпочинку. Іноді ліжко замінюють  розкладним диваном. Проте щоб там не говорили, диван не подарує вам отих відчуттів, що просторе ліжко.

 

Кожна жінка мріє про власну гардеробну із шухлядами, поличками для різних речей. Окрім того що потрібно купити ліжко для спальні, варто придбати й інші предмети вжитку, такі як класична шафа або містка шафа-купе. Якщо дозволяє площа кімнати, ви без проблем можете замовити шафу у нас.

 

Укомплектована спальня включає також комод, туалетний столик, приліжкові тумбочки, трюмо. Ви можете купити меблі для спальні із висувними шухлядами або відкидними, з металевими ручками або дерев’яними. Можливо вам сподобається  відкривання дверцят шафи та шухляд без допомоги ручок, у режимі Tip –On.

Скільки людей, стільки смаків. Радимо вам купити меблі для спальні такі, про які давно мрієте. Зробіть власну спальню казковою, створіть казку власним руками.

Підписатись