Безкоштовна доставка за умови замовлення на суму від 15 000 гривень!

Красиві апартаменти – казкова мрія, яка з роками може стати реальністю. Проте сьогодні більшості із людей доводиться жити в малих за площею квартирах. Житло має бути затишним та комфортним, тому в невеликих кімнатах потрібно продумати розміщення меблів, інтер’єр та інші деталі. Якщо зробити все за порадами дизайнерів, то навіть негабаритна вітальна кімната виглядатиме затишно та красиво.

 

Поділ вітальної кімнати на зони

Вітальна кімната призначена для прийому гостей. У ній має бути все, що сприятиме теплій родинній чи дружній зустрічі. У невеликій вітальні кімнаті краще відмовитися від класичних меблів. Дизайнери радять дотримуватися стилю мінімалізму, хай-теку або еклектики при облаштування таких залів. Вітальну кімнату слід розділити на окремі зони і вибирати меблі для вітальні у відповідності до цих зон.

У приміщенні квадратної форми варто заповнити кожен кут, таким  чином залишиться більше вільного місця для пересування по кімнаті. Кутовий диван дивитиметься значно краще ніж класичний.

 У видовжених кімнатах варто дотримуватися принципу «один за одним», меблі для вітальні розставляти послідовно вздовж стіни.

 

Розміри меблів для вітальні

Зрозуміло, що габаритні меблі для вітальні малих розмірів будуть недоречними. Меблі для вітальні  повинні відповідати її розмірам. Телевізор із діагоналлю 102 мм просто буде не зручно дивитися, краще придбати ТВ із меншим екраном.

Дизайнери рекомендують меблі-трансформери. Це, направду, зручний та вигідний варіант. Проте якщо вітальна кімната – єдина кімната в квартирі, щодня складати і розкладати ліжко буде незручно, краще вибрати кутовий диван.

В однокімнатних квартирах рекомендується обирати негабаритні стінки і комоди. У вітальні кімнаті слід розмістити тільки найнеобхідніші речі. Усі інші можна помістити в шафу-купе, яка ідеально дивитиметься у коридорі.

Верхню частину стін можна використати для антресоль. Навісні тумбочки допоможуть зберігати порядок у домі. Антресолі гарно дивитимуться лише на одній стіни. Якщо ж розмістити їх по всіх стінах, вітальна кімната стане схожою на комору.

 

Освітлення

Світла вітальна кімната візуально здається більшою, просторішою, тому в  будь-якому випадку потрібно подбати про освітлення зали.

Основне джерело світла у вітальні кімнаті – люстра. Дотримуючись принципу негабаритні меблі для вітальні невеликих розмірів, радимо придбати акуратний красивий світильник із кількома лампами.

Робочу зону краще розмістити біля вікна, денне світло потраплятиме на стіл та сприятиме навчанню чи роботі. У вечірній час хорошим джерелом світла буде настільна лампа.

Темну частину вітальної кімнати варто відвести для сну та відпочинку, тут можна розмістити диван, телевізор. Якщо ж не достатньо світла від люстри, варто придбати бра. 

Підписатись