Безкоштовна доставка за умови замовлення на суму від 15 000 гривень!

Новинки

 • Фрутті "Яблуко"

  Кухня ФРУТТІ "Яблуко"-  це практична функціональність з системою відкривання від дотику push-open. Фасади покрито глянцевим УФ лаком із підвищено зносостійкістю. Робоча поверхня стільниці, сама стільниця та шухляди мають LED-підсвітку. 

   

  Детальніше
 • Фрутті "Вишня"

     Кухня ФРУТТІ "Вишня"-  це практична функціональність з системою відкривання від дотику push-open. Фасади покрито глянцевим УФ лаком із підвищено зносостійкістю. Робоча поверхня стільниці, сама стільниця та шухляди мають LED-підсвітку. 

   

  Детальніше
 • Невада HG

      Вітальня Невада HG виготовленна з використанням ультрасучасної технології покриття УФ-лаком, який відрізяається надприродним блиском і забезпечує додаткову стійкість до стирання. 

   

   Кольорове рішення: корпус - білий, фасад - білий глянець.

   

  Розміри:

  довжина: 336 см

  ширина: 46 см.

  висота: 200 см. 

   
  Детальніше
 • Фрутті

  Кухня ФРУТТІ -  це практична функціональність з системою відкривання від дотику push-open. Фасади покрито глянцевим УФ лаком із підвищено зносостійкістю. Робоча поверхня стільниці, сама стільниця та шухляди мають LED-підсвітку. 

   

  Детальніше
 • Мадрид

  Комплект виготовлений з використанням МДФ фасадів покритих глянцевою плівкою ПВХ товщиною 0,5 мм, що забезпечує стійкість до стирання в 10 разів вищу ніж у звичайного покриття.

  Кольорове рішення: корпус - дуб шамоні, фасади - ваніль глянець, ясен бургунд, ясен патина.

   

  Детальніше
 • Фрутті "Ожина"

  Кухня ФРУТТІ "Ожина"-  це практична функціональність з системою відкривання від дотику push-open. Фасади покрито глянцевим УФ лаком із підвищено зносостійкістю. Робоча поверхня стільниці, сама стільниця та шухляди мають LED-підсвітку. 

   

  Детальніше
 • Комод МОДА

  Комод МОДА виготовлений з використанням ультрасучасної технології покриття УФ-лаком, який відрізнається надприроднім блиском і забезпечує додаткову стійкість до стирання. 

   

  Кольорове рішення: корпус - білий, фасад - білий глянець, дуб шамоні. 

  Детальніше
 • Мода

   Вітальня МОДА виготовленна із використанням ультрасучасної технології покриття УФ-лаком, який відрізнається надприроднім блиском і забезпечує додаткову стійкість до стирання. Вітальня оснащена LED-підсвіткою.

   

  Кольорове рішення: корпус - білий, фасад - білий глянець, дуб шамоні. 

   

  Детальніше
 • Невада HG

   Вітальня Невада HG виготовленна з використанням ультрасучасної технології покриття УФ-лаком, який відрізяається надприродним блиском і забезпечує додаткову стійкість до стирання. 

   

  Кольорове рішення: корпус - білий, фасад - чорний глянець

   

  Розміри:

  довжина: 336 см

  ширина: 46 см.

  висота: 200 см. 

  Детальніше
 • Юля VIP

    Комплект виготовлений з використанням МДФ фасадів з елементами фрезерування, покритих патиною та лаком, що надає поверхні додаткової стійкості та естетичності.

  Кольорове рішення: корпус — вишня коньяк, клен фельденберг; фасади — вишня коньяк, береза тундра.

   

   {zoomin src="/images/stories/virtuemart/product/yulya_vip.jpg" type="hover"}images/stories/virtuemart/product/yulya_vip_min.jpg{/zoomin}

  Детальніше
 • Лара

  Ціна кухні Лара 2.2 м. - 5763 гривнь

  Ціна кухні Лара 2.4 м. - 6480 гривнь

  Ціна кухні Лара 2.6 м. - 7324 гривень

  Ціна кухні Лара 1.245х2.045 м. - 6759 гривень

  Детальніша інформація - у менеджерів інтернет - магазину!

  *(без вартості стільниць)

   

   

  {zoomin src="/images/stories/virtuemart/product/lara.jpg" type="hover"}images/stories/virtuemart/product/lara_min.jpg{/zoomin}

   

  Комплект виготовлений з використанням МДФ фасадів.

  Кольорове рішення: корпус —білий.

  Детальніше

Новини