Безкоштовна доставка за умови замовлення на суму від 15 000 гривень!

Ще з 2008 року, за ініціативи генерального директора Грод М.С., ПП „Фабрика меблів „НОВА” приступила до поетапного впровадження Системи управління якістю.

Протягом 2008-2010 років на фірмі були проведені організаційні заходи, розроблені нормативні документи, проведено навчання та підготовку персоналу. Це дозволило підприємству вже наприкінці 2011 року впровадити Систему управління якістю, провести сертифікаційний аудит та одержати Сертифікат відповідності системи менеджменту відповідно до вимог стандарту ISO 9001:2008.

Наявність у «Фабрики меблів «Нова» сертифіката відповідності підтверджує якість і безпеку меблевої продукції, а також є додатковою конкурентною перевагою на ринку. Керівництво фірми вважає, що отримання сертифікату сприятиме зміцненню іміджу підприємства як стабільного виробника якісної меблевої продукції.

Важливими складовими стратегії ПП „Фабрика меблів „НОВА” стають питання, пов’язані із захистом навколишнього середовища, ресурсозбереженням, участю в житті суспільства. Підприємство відкрите для громадськості, постійно інформує про свою діяльність, про ключові інновації та нововведення.

Підписатись