Безкоштовна доставка за умови замовлення на суму від 15 000 гривень!
Меблі для вітальні

Вітальня – найпросторіша кімната дому. Зазвичай, це родзинка помешкання, його найестетичніший та найкомфортніший куточок. Від дизайну та облаштування цієї кімнати залежить перше враження гостей, затишок і святкова атмосфера.

У вишуканій домівці приємно проводити час, спілкуватися із рідними та друзями, організовувати застілля.  Меблі для вітальні повинні бути красивими і зручними, сприяти відпочинку, дарувати релакс.

 

При виборі меблів для вітальні, варто врахувати:

  • стильове оформлення кімнати;
  • колір стін, гардин, підлоги.

 

Якщо плануєте приймати у вітальні гостей, то вам ніяк не обійтися без дивана, журнального столика і кількох м’яких крісел.  Доповненням інтер’єру може послужити шафа-стінка, в якій знайдуть собі місце родинні фотографії, сувеніри та інші речі. Якщо ж функції кімнати більш масштабні, вона призначена для сімейного відпочинку, спільної вечері чи недільного чаювання, замість журнального столика доречно придбати обідній стіл. 

 

За функціональним призначенням вітальню слід розділити на зони:

  • для застілля;
  • для відпочинку.

 

Дотримуючись таких принципів, меблі розмістіть у відповідності. У зоні застілля поставте стіл та стільці, в зоні відпочинку – диван, пуфи, телевізор чи камін. Якщо площа приміщення невелика, слід придбати меблі для вітальні, що трансформуються. Вони компактні, легко складаються і розкладаються, зручні та надійні.

 

Колір меблів

Власники дому прагнуть втілити в життя мрії, які народилися в їхній голові ще під час проектування домівки. Вони наперед бачить кімнати, їхнє оформлення, колір стін, меблів. Та чи завжди співпадає наше бачення і думки дизайнерів?

 

Фахівці рекомендують обирати  меблі для компактної вітальні у світлих тонах, це візуально збільшує розміри приміщення. Простору кімнату можна облаштувати меблями темних відтінків.

 

Вечіркам, забавам сприятимуть оранжевий, жовтий, червоний кольори. Такі відтінки заставляють кров швидше рухатися у жилах, піднімають тонус, додають адреналіну. Протилежну, заспокійливу функцію несуть теплі барви, для прикладу салатовий. Таке забарвлення стін та меблів дозволить розслабитися, відпочити.

 

Звичайно, можна і покреативити, розфарбувати стіни у різні кольори та підібрати меблі для вітальні у різних відтінках. Головне, не переборщити!

 

Пам’ятайте, що у вашій вітальні відпочивати прийдеться вам самим та вашим знайомим. Творіть атмосферу дому на основі власних вподобань, проте не забувайте про поради професіоналів. Краще доповнити інтер’єр яскравими аксесуарами, аніж перенаситити його кольоровими меблями.

 

Стильове оформлення вітальні

Гармонія повинна бути у всьому! В інтер’єрі дому також. Меблі для вітальні мають відповідати дизайну стін, декоративним елементам, загальному вигляду кімнати.

 

Любителям класики рекомендуємо придбати класичну стінку-вітальню. Поруч із нею гарно дивитимуться м’які низькі крісла, широкий диван, картини, дзеркала.

 

Поціновувачам модерну радимо звернути увагу на великі і місткі меблі для вітальні, із вишуканими лініями та декоративними вставками.

Підписатись