Безкоштовна доставка за умови замовлення на суму від 15 000 гривень!
Облаштування прихожої

Гості, які вперше переступають поріг дому, вітаються із господарями та очима вивчають  квартиру, в яку увійшли. До їхньої уваги передпокій. Саме від вигляду цього приміщення складається перше враження про будинок та порядність господарів. Тому варто докласти максимум зусиль, аби коридор був естетично оформленим.

 

 

Передпокій, зазвичай, невеликий за розмірами, тому придбати меблі для передпокою доволі складно. Як розмістити в малогабаритному приміщенні  шафу в передпокій, тумбочку для взуття, дзеркало?

 

Шафа в передпокій

Сьогодні великою популярністю користується шафа-купе. Розсувні двері роблять її багатофункціональною та зручною у користуванні. У шафі поміститься безліч речей, одягу, предметів домашнього вжитку.  Ще більш економною є шафа в передпокій, яка вмонтовується у стіну. Такі меблі заощадять місце, зроблять приміщення більш просторим та вільним.

 

Вішалка

Купуючи меблі для прихожої, варто зупинити свій вибір на вішалці. Усі дрібні речі помістяться у шафу-купе, проте верхній одяг буде зручно вішати на вішалку. Окрім того тут зможуть залишити куртки та капелюхи  ваші дорогі гості.

 

Тумбочка для взуття

Окрім верхнього одягу, у коридорі завжди є безліч взуття. Його можна заховати в спеціальну тумбочку. Меблі для передпокою допоможуть вам зберегти чистоту і порядок у домі.

 

Дзеркало

Невід’ємним елементом передпокою є дзеркало. Серед усіх меблів для передпокою дзеркало – найулюбленіший предмет жінок. Воно завжди повинно бути чистим, адже в ньому відбивається увесь інтер’єр приміщення. Будьте обережними щодо розміру дзеркала, обирайте його у відповідності до простору коридору.

Підписатись