Безкоштовна доставка за умови замовлення на суму від 15 000 гривень!

Безкоштовна доставка за умови замовлення на суму від 15 000 гривень !

 

1. Точний час та дату доставки диспетчер підприємства узгоджує не пізніше, як за добу до дати, яка зазначена в талоні.

2. При доставці замовлення водій зобов'язаний відвантажити меблі згідно замовлення, перевірити спільно із замовником кількість упаковок, перевірити цілісність скла, дзеркал, упаковок з ламкими деталями (маркуються етикетками «Обережно»), упаковки з фурнітурою. Вказані елементи безкоштовному гарантійному обслуговуванню не підлягають.

3. Після прийому-здачі замовлення водій та замовник ставлять підписи на гарантійному талоні та бланку замовлення.

4. Пошкоджені деталі по вині клієнта безкоштовному обміну не підлягають.

5. При частковій передоплаті (завдатку) обов'язково перевірити наявність штампу бухгалтерії (каси) про оплату на гарантійному талоні.

6. У випадку складання меблів рекомендованими ПП "Фабрика меблів "Нова" позаштатними складальниками, що отримали відповідне посвідчення, відлік терміну гарантії починається з дати фактичного складання меблів, та відмітки про це в гарантійному талоні (складальник повинен зазначити прізвище, дату складання, номер посвідчення, засвідчити підписом та відповідним штампом).

7. Вартість та оплату (за складання, монтаж, регулювання меблів) замовник обумовлює та здійснює безпосередньо з складальником. Вартість складальних робіт встановлює складальник меблів (керуючись законодавством України про підприємницьку діяльність).

8. Увага! Перевірте у складальників наявність посвідчення, виданого ПП "Фабрика меблів "Нова".

9. Увага! При неповерненні гарантійного талону (при змінах в замовленні або відмові від замовлення) клієнт оплачує доставку: 2 грн. за 1 км по місту, 1 грн. за 1 км за містом).

10. Для одержання інформації згідно замовлення необхідно повідомити "код замовлення". Інформація надається тільки по "коду замовлення" чи при пред'явленні гарантійного талона.

Диспетчер (щоденно з 9.00 до 20.00, неділя з 9.00 до 16.00, питання доставки, придбання):
Тел. +38 (0352) 43 38 08,
+38 (050) 377 70 92,
+38 (050) 437 01 30.